Aktualności

Czarna lista pacjentów medchart
środa, 04-11-2020

Koty (tak jak część pacjentów) chodzą własnymi drogami. Spotkaliśmy jednego w drodze do naszego klienta. Jak myślicie, jaka to miejscowość?

P.S. A pacjentów, którzy są zbyt kapryśni zawsze można dodać na czarną listę. Podobno ta funkcjonalność aplikacji MEDchart bardzo ułatwia pracę rejestratorom.

medchart dkms pins
środa, 28-10-2020

12 godzin niesamowitych rozmów
48 rozdanych balonów
13 pakietów oddanych do Fundacji DKMS

medchart dkms zostań dawcą szpiku
poniedziałek, 26-10-2020

26 października obchodzimy Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. Z tej okazji przy współpracy z Fundacją DKMS organizujemy akcję rejestracji, przybliżamy temat dawstwa i obalamy kilka mitów z nim związanych. Czy przeszczep szpiku wiąże się z ryzykiem? Czy wbijają igłę w kręgosłup? Czy po zarejestrowaniu się można zrezygnować?

wtorek, 20-10-2020

19 października Minister Zdrowia Adam Niedzielski powołał na to stanowisko Annę Głowacką.
Nowa wiceminister pracuje w resorcie zdrowia od 2009 roku. Do tej pory pełniła funkcję naczelnika, zastępcy dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich i e-Zdrowia oraz dyrektora generalnego w Ministerstwie Zdrowia.

czwartek, 08-10-2020

Beata z Albatrosa pomogła naładować baterie po zmaganiach z certyfikatami P1. Ten kto wymyślił genialny system ich generowania miał nie lada fantazję… Niejeden znajomy lekarz spędził nad tym pół dnia (!)… i poległ. Gdybyście potrzebowali wsparcia to mamy już w tym wprawę i z chęcią Wam pomożemy.

poniedziałek, 28-09-2020

Po dobrze wykonanej pracy nie mogliśmy odmówić sobie pączków na Monciaku.
A jak Wy wynagradzacie sobie swoją ciężką codzienną pracę? :)

medchart prace serwisowe platformy p1 odpowiedzialnej za erecepty
czwartek, 10-09-2020

Ważna informacja!
Centrum e-Zdrowia (dawne CSIOZ) informuje, że 11 września od godz. 21:00 do 12 września do godz. 07:00 będą prowadzone prace serwisowe platformy P1. Oznacza to przerwę w dostępie do e-usług przy sprawdzaniu wyników i zlecaniu badań.

pabianice medchart gabinet w przegladarce okulista
piątek, 04-09-2020

MEDchart działa na terenie całego kraju, w każdym województwie, w dużych miastach i małych miejscowościach. To wspaniałe móc wciąż poznawać nowe miejsca i spotykać nowych ludzi. Ostatnio prowadziliśmy szkolenie dla jednego z gabinetów okulistycznych. Zgadniecie gdzie?

nowa lista leków refundowanych medchart baza leków
wtorek, 01-09-2020

Po półrocznej przerwie pojawiła się zaktualizowana lista leków refundowanych. Dołączyło do niej 196 nowych pozycji m.in. leki dla chorych na czerniaka, łuszczycę, schizofrenię, dla pacjentów kardiologicznych, a także szczepionki przeciwko grypie i bezpłatne leki dla kobiet w ciąży. Uzupełniono także terapię lekową raka piersi.

bialystok medchart program do gabinetu lekarskiego
poniedziałek, 24-08-2020

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Wystarczy wizyta na Podlasiu! Oprócz tego, że spotykamy się z naprawdę otwartymi ludźmi, to możemy też podziwiać piękno przyrody. Polecamy wizytę w tamtych okolicach i mamy nadzieję, że już niedługo zawitamy tam ponownie.

Strony