Jak powstał MEDchart?
jak powstał medchart - program dla gabinetów lekarskich

Jak powstał MEDchart?

Jesteśmy firmą technologiczną z Katowic. Pierwszą wersję aplikacji dla gabinetów lekarskich uruchomiliśmy 12 sierpnia 2014 r., ale naszą przygodę ze światem IT zaczęliśmy o wiele wcześniej. Dzięki temu nauczyliśmy się, jak ważna jest prostota, przejrzystość oraz dobra komunikacja z użytkownikiem. 

 

Wciąż towarzyszymy personelowi medycznemu w codziennych zmaganiach z nadmierną biurokracją, skomplikowanymi przepisami i nieustannym brakiem czasu. 

0
Jak działamy?

Jak działamy?

Angielskie słowo chart oznaczające m.in. kartę pacjenta czy diagram doskonale wyjaśnia, czym się zajmujemy. Gromadzimy i przetwarzamy dane medyczne, udostępniamy je w prostej i zrozumiałej formie, a dzięki temu ułatwiamy i przyśpieszamy realizację codziennych zadań. Dla naszych partnerów jesteśmy przewodnikiem w świecie nowoczesnych technologii. Pomagamy odnaleźć się w gąszczu zawiłych przepisów i pozbyć się zbędnej biurokracji. 

0
Nasze wartości
wartości firmowe medchart program medyczny

Nasze wartości

Prostota

Prosty interfejs, prosty cennik, prosta umowa i regulamin. W MEDchart wierzymy, podobnie jak mistrz Da Vinci, że prostota jest szczytem wyrafinowania.

Bezpieczeństwo

Bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam dane. Chronimy je przed niepowołanym dostępem czy utratą oraz zapewniamy nieprzerwane działanie aplikacji.

Kompetencje

Jesteśmy zawsze głodni wiedzy i chętnie się nią dzielimy!

Dostępność

Jesteśmy dla Ciebie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

0
Zapraszamy do współpracy
współpraca z zespołem medchart aplikacja dla gabinetu

Zapraszamy do współpracy!

Jesteś zainteresowany współpracą z MEDchart oraz wspólnym rozwojem? Chciałbyś zaangażować się w dystrybucję oprogramowania? Masz pomysł na wspólne kampanie sprzedażowe lub marketingowe?

0