Chat with us, powered by LiveChat

Wygoda

1

Twój gabinet w przeglądarce

Aplikacja MEDchart działa w przeglądarce internetowej, a zapisane dane są dostępne z dowolnego urządzenia i z niemal każdego miejsca. Wszystkie narzędzia potrzebne w codziennej pracy placówki medycznej znajdziesz w jednej aplikacji.

 

Wielofunkcyjność programu usprawnia wykonywanie codziennych obowiązków i sprzyja oszczędności czasu oraz zasobów. Jedna aplikacja łączy w sobie wiele użytecznych zastosowań: wygodną rejestrację pacjentów, wystandaryzowaną dokumentację medyczną, aktualną bazę leków, narzędzia do raportowania.
 

0

Proste jak poczta elektroniczna

Aplikacji jest prosta jak poczta elektroniczna. Została stworzona z myślą o wygodzie i prostocie obsługi. Aby z niej korzystać, nie potrzeba obszernej instrukcji obsługi ani czasochłonnego, skomplikowanego szkolenia. Intuicyjny interfejs sprawia, że praca staje się komfortowa i nie przysparza żadnych problemów.

 

Nie ma konieczności kupowania licencji, instalacji i aktualizacji oprogramowania. Nie trzeba martwić się wymaganiami sprzętowymi i systemem operacyjnym. Jeśli na swoim urządzeniu uruchomisz aktualną przeglądarkę internetową, bez problemu skorzystasz również z aplikacji MEDchart.

0