Chat with us, powered by LiveChat

O nas

Technologia w służbie medycyny

MEDchart to oprogramowanie dla placówek medycznych dostępne w przeglądarce internetowej. Pierwsza wersja aplikacji powstała w 2014 roku i do dziś z powodzeniem służy lekarzom różnych specjalności. Za naszym sukcesem stoi ciężka praca ekspertów związanych zarówno z branżą medyczną, jak i informatyczną. Naszym celem jest łączenie nowoczesnych technologii z prostym i intuicyjnym modelem pracy. Dzięki temu MEDchart ułatwia codzienną pracę i pozwala zaoszczędzić tak cenny czas.

0

Rozumiemy lekarzy

Znamy wyzwania, które stają przed personelem medycznym: wymagająca i odpowiedzialna praca, nadmierna biurokratyzacja, skomplikowane i wciąż zmieniające się przepisy oraz chroniczny brak czasu. Na bieżąco analizujemy opinie naszych użytkowników, ponieważ zależy nam na tym, by nasza aplikacja rozwiązywała realne problemy i zapewniała komfort pracy.

 

Kierunki rozwoju ustalamy wspólnie z naszymi Klientami - chętnie słuchamy ich sugestii i rozmawiamy o tym, jak udoskonalić aplikację, by jeszcze bardziej dopasować ją do potrzeb personelu medycznego.

0

Tworzymy nowe rozwiązania

Nie osiadamy na laurach – stale się rozwijamy, udoskonalając tworzone przez nas rozwiązania oraz dopasowując je do zmieniających się trendów. Korzystamy z najnowszych technologii. Prowadzimy badania w takich obszarach jak:

 

  • systemy wspomagania decyzji
  • uczenie maszynowe
  • data science
0